Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ'tan, Yeşilay Cemiyeti Adana Şube Başkanı Mehmet ASLANBABA'ya Teşekkür Plaketi Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019

Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ'tan, Yeşilay Cemiyeti Adana Şube Başkanı Mehmet ASLANBABA'ya Teşekkür Plaketi


Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, "26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü" etkinlikleri kapsamında, uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele konusunda gerçekleştirdikleri  başarılı çalışmalardan dolayı Yeşilay Cemiyeti Adana Şube Başkanı Mehmet ASLANBABA'ya teşekkür plaketi takdim etti.

SAYIN VALİ DEMİRTAŞ, "UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE TOPLUMSAL FARKINDALIK ÇOK ÖNEMLİ"

Valilik Makamı'nda gerçekleştirilen plaket töreninde konuşan Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, Adana Valiliği olarak  uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele konusunda, devletin tüm kurumlarıyla koordinasyon halinde ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini ifade etti.

SAYIN VALİ DEMİRTAŞ, "BU MÜCADELEMİZE DESTEK VEREN TÜM KİŞİ VE KURULUŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Bağımlılıkla topyekün mücadele konusunda toplumsal farkındalığın oluşturulmasının büyük önem taşıdığına vurgu yapan Vali DEMİRTAŞ, başarılı çalışmalarından dolayı plaketini takdim ettiği  Yeşilay Cemiyeti Adana Şube Başkanı Mehmet ASLANBABA'nın  şahsında, bağımlılık ve uyuşturucu ile mücadeleye destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.

İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet ÖZER ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Ufuk DEMİRDÜZEN'in de hazır bulunduğu plaket töreninde, Yeşilay Cemiyeti'nce gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirilmesinin ardından, bağımlılıkla mücadele konusunda yapılması planlanan faaliyetler hakkında görüş alış verişinde bulunulmasıyla sona erdi.


Paylaş