T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Adana İl Sağlık Müdürlüğü

Sağlık Festivali Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019

Sağlık Festivali


Valiliğimiz koordinasyonunda Güney Adana Kalkınma Programı kapsamında Müdürlüğümüzce, ilimizde yaşayan insanlarda sağlık bilinci oluşturmak, farkındalıklarını yükseltmek ve sağlık çalışmalarını, çalışanlarını ve kurumlarını tanıtmak amacıyla Çukurova Fuar Alanında 14-15-16 Mart 2019 tarihlerinde Sağlık Festivali düzenlenecektir.

Adana Sağlıkla Kanatlanıyor.

Adana Valiliği koordinasyonunda Güney Adana Kalkınma Programı kapsamında Müdürlüğümüzce Adana İli kamu/özel/vakıf hastaneleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Sağlık Dernek ve Odaları ve sağlık alanında hizmet veren firmaların yabancı katılımcılarla sağlık çalışmalarını, çalışanlarını ve kurumlarını halkımıza tanıtmak amacıyla bir araya geleceği Sağlık Festivaline davetlisiniz.

Çukurova Fuar Alanında 14-15-16 Mart 2019 tarihlerinde düzenleyeceğimiz, Sağlık mutluluktur diyerek yola çıktığımız Sağlık Festivaline tüm halkımızı davet etmekten onur duyarız.

Halkımızı Sağlık Festivali konusunda bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla oluşturulan Sağlık Festivali bilgilendirme linklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

www.adanasaglikfestivali.com

https://facebook.com/adanasaglikfestivali
https://instagram.com/adanasaglikfestivali
https://twitter.com/Adanasaglikfest
Paylaş